11  maja  w  naszej  Filii  odbyło  się  spotkanie   z  cyklu  "Spotkania  z  Pasją".

Naszym  gościem  był  znany  lokalny  hobbysta  Stanisław  Orłowski.  Podzielił  się  z  uczniami  klas  czwartych  ze  SP  Nr 6  swoimi  pasjami. W  bardzo  ciekawy i zajmujący  sposób  mówił  o  komiksach,  autografach  i  innych  swoich  kolekcjach. Pokazywał  swoje  "unikatowe  zdobycze"  i  tłumaczył  dziaciakom  jak  trudno  jest być  kolekcjonerem  i  jakie  tym  samym  ma pasjonujące  życie.
Młodzi  słuchacze  z  podziwem  wysłuchały  opowieści  pana  Staszka  o  sposobach zdobywania  cennych  autografów  i  chwaliły  się  swoimi ainteresowaniami.
Na  zakończenie  stwierdziliśmy, że  pan  Staszek  mógłby  mówić  jeszcze  jakieś trzy  dni, aż  szkoda  było  kończyć  spotkanie.