Wystawa malarstwa Tadeusza Wiśniewskiego  z Ostrołęki, dyrektora ostrołęckiej placówki KRUS. Wystawa czynna  będzie od 25 czerwca do 10 września.PtakM

Tadeusz Wiśniewski urodził się w Wyszkowie, a od 1982 roku jest mieszkańcem Ostrołęki. Pracuje w ostrołęckiej Placówce KRUS jako jej dyrektor.  Malarstwem olejnym zajmuje się amatorsko od 1978 roku, a tematyka przedstawiana na płótnach to pejzaże, martwa natura, kwiaty, konie a ostatnio sił próbuje w malarstwie współczesnym. Swoje prace zaprezentował podczas tegorocznego Przeglądu Twórczości Plastycznej organizowanego  przez Galerię „Ostrołęka”. Jego obrazy znalazły chętnych we Francji, Czechach, na Węgrzech, a także w Warszawie, Białymstoku, Ostrołęce. Jedną ze swoich pierwszych prac w 1979 r. przekazał Centrum Zdrowia Dziecka.

Wystawa czynna  będzie od 25 czerwca do 10 września w holu  budynku głównego MBP przy ul. Głowackiego 42 ( I piętro).