14 grudnia 2017 r. (czwartek), godz. 18.00, MBP   ul. Głowackiego 42, Czytelnia im. I. Majewskiej-Chałat

woloszs

ADAM WOŁOSZ prezentuje utwory z najnowszej płyty pt. Agent 07-400-07-420. Wieczór gwiazdkowy w Arce. Koncert muzyczny.Wstęp wolny

Adam Wołosz to znany muzyk, gitarzysta, wokalista, autor tekstów. Związany jest z zespołem Droga na Ostrołękę, angażuje się też w inne inicjatywy muzyczne, m.in. grając gościnnie w różnych zespołach, promując młodych muzyków i wokalistów.  W 2013 r. ukazała się Jego autorska płyta pt. Surowizna, wydana w ramach Biblioteczki Kurpiowskiej.

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki.