17 maja 2016 r. (wtorek), o godz. 18.00,Klub przy Studziennej (Biblioteka, ul. Gomulickiego 13, parter)

Spotkanie z cyklu ULICAMI WSPOMNIEŃ pt. Życie kulturalne Ostrołęki w pierwszej połowie XX wieku.

Podczas spotkania opowiemy o ważnych wydarzeniach w życiu kulturalnym Ostrołęki, wspomnimy instytucje kultury, organizacje społeczne prowadzące działalność kulturalną oraz ludzi, którzy pracowali na obraz kulturalny Ostrołęki. Czas wydarzeń, o których będziemy rozmawiać to głównie pierwsza połowa XX wieku.   Naszą opowieść wzbogacimy pokazem zdjęć z tamtych lat. Uczestnicy spotkania mogą przynieść własne zdjęcia (i inne pamiątki) oraz podzielić się swoimi wspomnieniami.

Organizatorzy:  Miejska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki, Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki