Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce.
Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce.
Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce.
Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce.
Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce.
Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce.
20.03.2015, godz. 18.15 Tematem spotkania będzie twórczość Tadeusza Konwickiego..
Description slide 8.

Laureaci XXVI Ostrołęckiego Konkursu Poetyckiego

pn. „Pierwszy krok w poezję”

Ostrołęka, 28 maja 2018

Nagrody główne:

I   Julia Lenkiewicz /za zestaw wierszy/ – SP nr 4, kl. III (gim.), op. Beata Narożna
    Karolina Pianka /za zestaw wierszy/ – Gim. Nr 5, kl. III, op. Elżbieta Ambrzykowska
    Oliwia Walendziewska /za zestaw wierszy/ – SP nr 2, kl. VI, op. Jolanta Subczyńska
        
II   Aleksandra Bagińska / za zestaw wierszy/ – SP nr 10, kl. VII, op. Urszula Zagroba
     Sylwia Dąbkowska /za zestaw wierszy/ – III LO, kl. III, op. Ewa Gąska
     Ewelina Szabłowska /za zestaw wierszy/ – SP nr 5, kl. III (gim.), op. Aldona Deptuła

III   Tymoteusz Janczewski /za zestaw wierszy/ – SP nr 6, kl. VI, op. Małgorzata Patoka
      Weronika Macierakowska /za wiersz Nasza gwiazda/ – SP nr 1, kl. VII, op. Ewa Rostkowska
      Dżesika Weronika Szymczyk /za zestaw wierszy/ – SP nr 4, kl. III (gim.), op. Beata Narożna
        
IV  Maja Możdżyńska /za wiersz *Co to uczucia?/ – SP nr 5, kl. VII, op.  Aldona Deptuła
     Dominik Opęchowski     /za zestaw wierszy/ – SP nr 5, kl. III (gim.), op. Aldona Deptuła
     Julita Śnietka /za wiersz Sen/ – SP nr 5, kl. VII, op. Aldona Deptuła

Równorzędne wyróżnienia:
    
1.    Marta Ambroziak /za zestaw wierszy/– SP nr 5, kl. III (gim.), op. Aldona Deptuła
2.    Emilia Brulińska /za wiersz Nadzieja z wiatrem/ – SP nr 10, kl. VI, op. Elżbieta Ambrzykowska
3.    Natalia Jaworowska /za zestaw wierszy/– I LO, kl. I, op. Iwona Malinowska


Wyróżnienia w kategorii „Wiersz o ojczyźnie”:

1.    Wojciech Korytkowski /za wiersz Ostrołęka – moja mała ojczyzna/ - SP nr 2, kl.VI op. Jolanta Subczyńska
2.    Szymon Majkowski /za wiersz Wiersz o Polsce/ - SP nr 5, kl. VI, op. Aldona Deptuła
3.    Mateusz  Morawski /za wiersz Ojczyzna / -    SP nr 2, kl. VI, op. Jolanta Subczyńska
4.    Tomasz Mucha /za wiersz Ojczyzna / - SP nr 2, kl. VI, op. Jolanta Subczyńska
5.    Karolina Sieczak / za wiersz Moja mała ojczyzna / - SP nr 6, kl. VI, op. Sabina Mąka

Nagrodzone wiersze zostaną wydrukowane w okolicznościowym wydawnictwie.

Nagrody zostaną wręczone w dniu 7 czerwca 2018 r. o godz. 1630  w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce,  ul Głowackiego 42.