2 grudnia (poniedziałek), godz. 18.00 Klub przy Studziennej - Biblioteka, ul. Gomulickiego 13

PIOTR GRZYMAŁOWSKI i prezentacja książki pt. "Zabawy z urwisami".  W saloniku muzycznym wystąpi Przemysław Zera (gitara, wokal). Wieczór prowadzi dr hab. Karol Samsel.

Grzym s

Piotr Grzymałowski – urodził się w 1983 r. w Myszyńcu. Poeta. Studiował socjologię w Toruniu. Mieszka w Ostrołęce. Laureat Ostrołęckiego Konkursu Literackiego im. Dionizego Maliszewskiego w 2015 r. Finalista Pracowni Po Debiucie w 2018 r. Publikował m.in. w „Helikopterze”, „Przydrożach” i „Poezji Dzisiaj”. W 2016 r. wydał debiutancką książkę poetycką pt. Powidołki. Druga książka poetycka pt. Zabawy z urwisami została wydana w 2019 r. przez Fundację Duży Format.

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce i Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki.