28 listopada 2018 (środa), godz. 18.00 Klub przy Studziennej – Biblioteka ul. Gomulickiego 13

CAO

Wieczór autorski z MAŁGORZATĄ  SAMBOR  CAO i prezentacja Jej najnowszej książki pt. Punkt zwrotny.

Małgorzata Sambor-Cao – pisarka i samodzielny wydawca. Z odwagą wywróciła swoje życie do góry nogami i zaczęła dzielić się ze światem tym czego ją nauczyły porażki. Wykracza poza to, co znajome i bezpieczne, dzięki czemu realizuje swoje marzenia. Właśnie tym zaraża otoczenie i tych, którzy sięgną po jej książki.
Przed i po spotkaniu możliwość zakupu książki w cenie promocyjnej z autografem autorki

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książk.