13 listopada (wtorek), godz. 18.00  Klub przy Studziennej - Biblioteka, ul. Gomulickiego 13

Spotkanie z cyklu KAROL SAMSEL i Jego Gość  MARCIN NIEWIROWICZ i prezentacja książki Dociekania strefy

Niewirowicz s

Marcin Niewirowicz urodził się w 1985 w Słubicach. Polski poeta. Bibliotekarz. Studiował informację naukową i bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Dwukrotnie nominowany do nagrody im. Jacka Bierezina. Publikował m. in. w „Arteriach”, „Ruchu Muzycznym”, „Dwutygodniku”, „Odrze”, „Zeszytach Literackich” i „Nowej Orgii Myśli”. W XIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Artura Fryza otrzymał wyróżnienie za debiutancką książkę „Dociekania strefy” [Wydawnictwo Nisza, 2017]. Mieszka w Warszawie, pracuje w Bibliotece Narodowej. Fotografuje.

Spotkanie realizowane w ramach Projektu: Przystanek Literacki Ostrołęka przy wsparciu Samorządu Miasta Ostrołęki.

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki.