20 września (czwartek), godz. 18.00  Klub przy Studziennej – Biblioteka, ul. Gomulickiego 13

Spotkanie z cyklu: dr Karol SAMSEL i Jego Gość: prof. dr hab.  ZBIGNIEW CHOJNOWSKI  prezentuje swój najnowszy tom poezji  pt. Zawsze gdzieś jest noc.

Projekt: Przystanek literacki Ostrołęka

chojn schoj s

Prof. ZBIGNIEW CHOJNOWSKI  – poeta, krytyk i historyk literatury, profesor zwyczajny nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zajmuje się m.in. historią poezji polskiej XX i XXI w. oraz literaturą Warmii i Mazur. Jako poeta debiutował w 1993 r. tomem poezji Śniardwy. Najnowszy tom pt. Zawsze gdzieś jest noc ukazał się w 2018 r. nakładem Wydawnictwa FORMA w Szczecinie.
Serdecznie zapraszają organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce przy współpracy z Samorządem Miasta Ostrołęki.

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce.