10 listopada (piątek), godz. 18.00  Klub przy Studziennej (Biblioteka, Gomulickiego 13)

KLUB PRZY STUDZIENNEJ  zaprasza na premierę książki ostrołęczanina Jarosława Prusińskiego pt. Niedopowiedziane. Opowiadania science fiction i nie tylko.

prus1

Jarosław Prusiński, ostrołęczanin, absolwent Politechniki, miłośnik literatury, poezji śpiewanej i fotografii, autor wysoko ocenianych przez czytelników trylogii fantasy Szary mag, zbioru opowiadań SF pod tytułem: Vortex oraz powieści Zapomniani bogowie. Słowiańska opowieść, nazwana przez czytelników „Ostrołęcką starą baśnią” (premiera kwiecień 2017).
Najnowsza książka Niedopowiedziane to zbiór opowiadań. Różnorodne, barwne historie przedstawione w bardzo plastyczny, czasem żartobliwy sposób. Niektóre opowiadania są mocniejsze niż w poprzednim zbiorze, mniej ocenzurowane, co pozytywnie wpłynęło na siłę przekazu. Można rozpisywać się długo o historiach zawartych w Niedopowiedzianych. Każda jest inna, w inny sposób pobudzająca wyobraźnię i każda znakomicie opisana.

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce.