15 marca 2017 r. (środa), godz. 18.00  Klub przy Studziennej (Biblioteka, ul. Gomulickiego 13)

KLUB PRZY STUDZIENNEJ zaprasza na prezentację książki JOANNY I NORBERTA DAWIDCZYKÓW pt. "Bigos małżeński. Jak się dogadać. Mini-poradnik dla małżonków".

bigosd

„Bigos małżeński” to książka-przewodnik na drogach dialogu małżeńskiego. W dobie kryzysu małżeństwa, jak i samej sztuki rozmawiania (zastępują ją dzisiaj maile, smsy i tweety), stanowi on syntetyczny podręcznik, którego mocną stroną jest bogactwo przykładów i ćwiczeń. Sięgając do mini-poradnika, czytelnik może w nim odnaleźć nie tylko istotę i sens dialogu małżeńskiego, ale również odkryć drogę do Boga. Gorąco polecam tę publikację (z recenzji ks. Przemysława Artemiuka).

Organizatorzy:  Miejska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki.