10 grudnia (wtorek), godz. 17.00 MBP,  ul. Głowackiego 42

SUPER KOBIETA  czyli spotkanie  z  BARBARĄ  WRZESIŃSKĄ   Niezapomnianą Panną Basieńką …

Spotkanie prowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

barw s

barw2 s

Barbara Wrzesińska - aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna,  związana z warszawskimi teatrami: Współczesnym, Narodowym ,Ateneum, Sceną Prezentacje. Niezapomniana Panna Basieńka w telewizyjnym kabarecie Olgi Lipińskiej.
Zapraszamy na niezwykłe spotkanie  pełne humoru, wzruszeń i wspomnień. Kabaretowe scenki, monologi, żarty, humor, a także poezja w  mistrzowskiej interpretacji Barbary Wrzesińskiej. Super kobieta na super wieczór . Doskonała zabawa dla wszystkich.

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce i Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki.