10 września (wtorek), godz. 18.00 Klub przy Studziennej – Biblioteka, ul. Gomulickiego 13

Prezentacja książki ZBIGNIEWA ZYŚKA pt. CHŁOPIEC

chlopiec s

Zbigniew Zyśk – ostrołęczanin, menadżer, romantyk, animator kultury, pasjonat, znawca win, poezji i mikroekonomii.
Powieść Chłopiec (premiera 2019) to mroczny thriller o złych wyborach w złym świecie. Główny bohater  Mateusz rzuca się w wir nocnego życia w wielkim mieście. W przeciwieństwie do ojca, gliniarza, rujnuje swoje życie osobiste i zawodowe. Przy życiu utrzymuje go głód doznań, prymitywnych i hedonistycznych, oraz pewien dług… Powieść powstała na podstawie scenariusza filmowego, napisanego przez autora na konkurs "Script pro 2013 - Wajda School" pt. "Tracąc swoją religię".
Możliwość zakupu książki z autografem autora.

Zapraszają organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki.