29 sierpnia 2019 (czwartek), godz. 18.00 MBP, ul. Głowackiego 42

Spotkanie z PETEREM KAFLIKIEM autorem książki pt. "Rak. Usuwaj przyczyny, skutki ustąpią.  Moje zwierzenia jak krok po kroku pokonałem raka".

kaflik s

Peter Kaflik mieszkał i pracował w Ostrołęce. W 1985 r. został zmuszony do opuszczenia rodzinnego kraju. Od ponad 30 lat mieszka w USA. Przed dwudziestu laty usłyszał diagnozę: „ma pan raka”. Jak udało się Autorowi pokonać tę straszną chorobę opisał w swojej książce oraz opowie na spotkaniu. „Książkę napisałem, aby dać nadzieję tym, którzy walkę z rakiem rozpoczynają lub kontynuują – pisze Autor.
Książka Piotra dostarcza wiele ważnych informacji i wskazówek na temat oczyszczania organizmu. Po za tym podnosi na duchu i daje nadzieje na poprawę zdrowia i wyleczenia z wielu chorób. Jest wiele książek i źródeł informacji na te tematy, ale ta książka przemawia do czytelnika. (Regina Zajączkowski)

rak s

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki