17.01 (czwartek), godz. 18.00  MBP, ul. Głowackiego 42

Jerzyna s

Jerzyna tomik s

Wieczór autorski JERZYNY BEATY BRYŁY:  prezentacja  tomiku  wierszy pt. Chwile uważne oraz wystawa obrazów Jej autorstwa pt.  Między marzeniami barw.
W Saloniku Muzycznym:  ADAM KISIEL i mini koncert na fortepian.

Jerzyna  Beata  Bryła urodziła się w Ostrołęce, obecnie mieszka w  Kaliszu.  Z zawodu jest architektem  krajobrazu. Pracuje jako  nauczyciel przedmiotów zawodowych  o tematyce ogrodniczej (technikum ogrodnicze, technikum architektury krajobrazu, kursy florystyczne).  W chwilach wolnych  pisze wiersze i maluje  obrazy. Inspiracją jej twórczości poetyckiej i plastycznej często bywa krajobraz miejsca urodzenia.

Adam Kisiel – uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Ostrołęce. Od 4 lat interesuje się muzyką rozrywkową. Brał udział w 47. Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Puławach. Pomysłodawca oraz autor aranżacji Projektu "Przy jazzie leżało! Na Boże Narodzenie".

Serdecznie zapraszają: Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce.