22 marca 2018 (czwartek), godz. 18.00 MBP, ul. Głowackiego 42

Wieczór autorski Ilony Gołębiewskiej i prezentacja książki pt. Pamiętnik ze starego domu.

Gols

Ilona Gołębiewska (ur. 24 marca 1987 r.) .- powieściopisarka, poetka, autorka bajek i opowiadań dla dzieci i młodzieży.
W wieku pięciu lat postanowiła, że w przyszłości zostanie nauczycielem oraz będzie pisać książki… i słowa dotrzymała.  Na co dzień pracuje ze studentami, prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, a także skutecznie szkoli dorosłych i odkrywa nowe smaki życia wraz z seniorami. Mieszka w Warszawie, ale gdy pisze, ucieka do starego drewnianego domu w okolicach Pułtuska, w którym czas się zatrzymał.
 Autorka bestsellerowej serii  powieści o tajemnicach  starego domu. Najnowsza książka to  Pamiętnik ze starego domu (premiera 14 marca br.), opowieść ze świata wspomnień i rodzinnego domu, o sile miłości i wybaczaniu, której akcja rozgrywa się w Pułtusku i okolicach.
W swojej twórczości łączy romantyzm Nory Roberts, tajemniczość Danielle Steel oraz psychologiczny realizm postaci Alice Munro. Bardzo mocno wierzy w happy endy! Mistrzyni emocji!

Książkę będzie można zakupić podczas Wieczoru z autografem autorki.

gol2s

Organizatorzy: Wydawnictwo MUZA, Miejska Biblioteka Publiczna, Księgarnia OŚWIATA w Ostrołęce.