6 czerwca wizytę w Filii Nr 2 złożyły starszaki z Punktu Przedszkolnego „Kangurek”.

Wybraliśmy się się do Timoru Wschodniego, dalekiego i egzotycznego kraju, aby wysłuchać historii o dwóch zwaśnionych kangurach drzewnych z cyklu „Mądre bajki z całego świata”. Po rozmowie na temat bajki przedszkolaki stwierdziły, ze nie warto tracić czasu na kłótnie i dobrze mieć przyjaciela, na którego zawsze można liczyć. Na zakończenie, po kilku „kangurzych” zabawach, sympatyczni goście stworzyli kolorowego, słomkowego dmuchawca.

Wielką niespodzianką były podarunki od dzieci: własnoręcznie wykonany kolorowy bukiet kwiatów i rysunki.