15.09.2017 r. Lekcja biblioteczna  dla klasy II ze SP Nr 6 -" Nudzimisie idą do szkoły"

Filię Nr 3 odwiedzili uczniowiei ze  Szkoły Podstawowej Nr 6 w  Ostrołęce. Dzieci wysłuchały fragment książki pod tytułem "Nudzimisie idą do szkoły" autorstwa Rafała Klimczaka. Po przeczytaniu młodzi czytelnicy odpowiadali na pytania dotyczące książki. Uczniowie chętnie pokazywali jak wygląda znudzone dziecko. Potem nadszedł czas na zabawę. Dzieci zagrały w ping-ponga za pomocą plastikowych talerzyków i dwóch balonów. Pajęczyna ze sznurka stanowiła ciekawy tor przeszkód. Na koniec mali czytelnicy wykonali pracę plastyczną oraz poczęstowały się cukierkami.

nud2

nud1