Dzień  Bibliotekarza   8 maja  świętowaliśmy  wspólnie  z  przedszkolakami  z  grupy  II z  PM  Nr 17.

Troskliwe  Misie  miały  nie lada  zadania  do  wykonania, aby  się  dostać  do  Zaczarowanej  Krainy.  Musiały  np. pokonać  zaklęcia  czarodziej  Kadabra,  odgadywać  zagadki. Musiały  też  pomóc  Kopciuszkowi  odzielić  groch  od  fasoli  i  nauczyć  się  zaklęcia. Opłacało  się  bo  trafiły  na  zamek, gdzie  akurat  odbywał  się  Bal. Były  więc  różne  atrakcje jak  to  na  balach  bywa,  były  też  wspólne  tańce.

Na  zakończenie  dzieci  otrzymały  od  pani  bibliotekarki podziękowanie  za  udział  w  zajęciach.   My  także  otrzymałyśmy  wspaniały  prezent. Dzieci  bowiem  przyniosły  nam  swoje  rysunki  przedstawiające  bibliotekę. Te  wspaniałe  prace  zdobią  teraz  naszą  bibliotekę.