11 kwietnia 2017 r. Kolejne spotkanie ze "Stokrotkami" z Przedszkola nr 7 w ramach projektu - emocje.

8 marca 2017 Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży po raz kolejny odwiedziły "Stokrotki" z Przedszkola nr 7.

201703081089

201703081090

16 lutego 2017 roku  spotkanie z Moniką Sawicką, autorką książki "O Kajtku Szczęściarzu" w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży.

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży wspólnie z Przedszkolem nr 7 rozpoczęła realizację  nowego projektu o emocjach. Spotkania będą odbywały się dwa razy w miesiącu.

4 stycznia 2017 roku - wizyta w bibliotece grupy Stokrotek wraz z wychowawczynią Anną Kurpiewską oraz kolejne styczniowe spotkania.

7 lutego 2017 roku - wizyta Stokrotek z Przedszkola nr 7. Jestem inny -  to temat  spotkania. Lekturą było opowiadanie Artura Barcisia "Rubinek".

"Biedronki" z Przedszkola nr 8 po raz pierwszy w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży.

13 czerwca 2016 roku do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży przyszły "Biedronki" z Przedszkola nr 10. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadania o wilku (Jestem najsilniejszy - M. Ramosa), bawiły się przy wierszu  Brzechwy (Entliczek-pentliczek) i rysowały wybraną przez siebie postać.