22 marca 2018 (czwartek), godz. 18.00 MBP, ul. Głowackiego 42golm

Wieczór autorski Ilony Gołębiewskiej i prezentacja książki pt. Pamiętnik ze starego domu.

Święty Walenty patron miłości poleca ze zbiorów Wypożyczalni Głównej…

walentym

15 - 25.01.2018 r.  "Morskie podróże  w bibliotece" = Ferie zimowe 2018 r.

"Morskie  podróże  w  bibliotece"  pod  takim  hasłem  odbyły się  ferie  zimowe  w  Filii Nr 3  zorganizowane  dla najmłodszych  czytelników  z  okolicznych  osiedli. Spotkania odbywały  się  codziennie  w  godzinach  od  11.00  do  13.00.

20 lutego (wtorek), godz. 18  Klub przy Studziennej, Biblioteka, Gomulickiego 13poecim

Czytanie najpiękniejszych strof polskiej poezji. Poeci czasu wojny i okupacji: Krzysztof K. Baczyński, Tadeusz Gajcy, Zdzisław Stroiński, Wojciech Mencel, Wacław Bojarski i inni.

22 lutego 2018 r. (czwartek), godz. 18.00,  Klub Przy Studziennej – Biblioteka, Gomulickiego 13filok

Spotkanie z cyklu KAROL SAMSEL i Jego Gość MACIEJ FILIPEK

Maciej Filipek - urodzony 3 grudnia 1982 r. Mieszka w Dęblinie.

12.01.2018 r. "Podróż ku wartościom" - lekcja biblioteczna

Naszą  bibliotekę odwiedziła  klasa  III  ze  Szkoły Podstawowej  nr 6. Dzieci  dowiedziały  się  co  mogą  zrobić aby  wypożyczać  u  nas  książki. Ponadto  w  trakcie  spotkania przybliżyłyśmy  uczniom  wartości  uniwersalne,  jakimi  powinni kierować  się  w  życiu  takie  jak: szacunek, uczciwość, mądrość, empatia. Spotkanie  zakończyliśmy  pracą  plastyczną  "dla przyjaciela".

F3lekcja