Odbędzie się online 17.11.2020 r.  w godzinach 17-19.Web seniorzy m

Stowarzyszenie Aquila wraz z Biblioteką Publiczną w Ostrołęce zapraszają na darmowe spotkanie on-line z zakresu praw konsumenta!

Web seniorzy s

Podczas spotkania poruszana będzie tematyka nieuczciwych praktyk, technik manipulacyjnych stosowanych na różnego rodzaju spotkaniach sprzedażowych i pokazach. Uczestnicy dowiedzą się o tym, jak nie dać się nabrać na zakup „cudownych” garnków, pościeli, leków, czy też sprzętu medycznego. Prowadzący zwróci uwagę na zakupy przez Internet oraz możliwości reklamowania towarów. Dzięki wykorzystaniu specjalnej platformy uczestnicy będą mogli zadać pytania i otrzymać pomoc prawną.

Na szkoleniu dowiedzieć się będzie można także co zrobić i gdzie szukać pomocy, w przypadku, podpisania nieuczciwej, niekorzystnej umowy na zakup produktów czy usług.

Nasze webinaria prowadzą wykwalifikowani prawnicy, z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień w swojej pracy stykający się z problemami osób starszych  w zakresie praw konsumenckich i udzielający pomocy osobom poszkodowanym. Oraz posiadający przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne do prowadzenia zajęć dla konsumentów-seniorów.

Link do spotkania (aby uczestniczyć w spotkaniu, wystarczy kliknąć w link): https://app.livewebinar.com/814-200-507/53e331c5acb509548fd28532f1330767

Zadanie publiczne jest finansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.