Szanowni Czytelnicy!

W związku z decyzją  Premiera o zamknięciu dla użytkowników instytucji kultury, wynikającej z dużego przyrostu zakażeń koronawirusem, Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce i jej filie  zostaną zamknięte dla czytelników od  9  do 29 listopada 2020 roku.

Jednocześnie informujemy, że z dniem zamknięcia Biblioteki do dnia otwarcia nie będą naliczane kary za przetrzymywanie książek poza termin ustalony w regulaminie.

Zapraszamy do korzystania z książek elektronicznych na platformie IBUK LIBRA i LEGIMI. Szczegóły pod numerem telefonu 29 764 54 75  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.