W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zawieszamy pobieranie kar za przetrzymanie książek oraz innych zbiorów udostępnianych w Wypożyczalni Głównej, Wypożyczalni Zbiorów Specjalnych, Czytelni,
Filii nr 1, Filii nr 2, Filii nr 3, Filii nr 6 oraz Filii dla Dzieci i Młodzieży.

Wszystkie kary za przetrzymane zbiory zwrócone do końca listopada będą anulowane.

Zachęcamy wszystkich Czytelników do zwrotów przetrzymanych zbiorów wypożyczonych w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. W. Gomulickiego w Ostrołęce.

Jednocześnie przypominamy i zachęcamy do odwiedzin Biblioteki. Pamiętajmy, że w tym trudnym czasie, w jakim się znaleźliśmy, książka pomaga zredukować stres, uspokaja i rozwija wyobraźnię.