AKADEMIA M Zapraszamy najmłodszych czytelników do uczestnictwa w cyklu bezpłatnych warsztatów z podstaw programowania/kodowania w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży w Ostrołęce, ul. Gomulickiego 13.

Zajęcia organizowane są przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. W. Gomulickiego w Ostrołęce w ramach realizacji projektu „Akademia Małego Programisty”, dofinansowanego przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!”.

Zapisy i bliższe informacje tel. 29 764 21 51 lub 663 512 276 (koordynator projektu). Zajęcia odbywają się maksymalnie w 7-osobowych grupach w zaostrzonym rygorze sanitarnym. Uczestników i opiekunów obowiązują maseczki.