Czytelnia Główna i Pracownia Zbiorów Regionalnych (budynek MBP ul. Głowackiego 42 I p)  do odwołania nie będą udostępniać zbiorów na miejscu w czytelni. Natomiast na czas BUDYNEK2zamknięcia oferują:

-wypożyczenie  książek ze zbiorów Czytelni Głównej na 2 tygodnie - po wcześniejszym złożeniu zamówienia on-line w oparciu o nasz katalog na stronie www.mbpostroleka.pl  lub przez telefon 29 764 52 54 w godz. 8 -16. Zamówione książki będą czekać na czytelnika przez 3 dni.

- bezpłatne skanowane fragmentów (do 22 str.) książek i czasopism (konkretne artykuły, spisy treści itp.) znajdujących się w zbiorach Czytelni Głównej oraz Pracowni Zbiorów Regionalnych

-pomoc w sporządzeniu zestawień bibliograficznych,

- udzielamy informacji o naszych zbiorach i pomocy w obsłudze naszych katalogów online

Wszelkie informacje oraz zamówienia:  e-meil na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 29 7645452