ibuk2

W związku z zamknięciem Biblioteki i brakiem możliwości wypożyczenia tradycyjnych książek polecamy e-booki z bazy IBUK Libra!

W ten sposób umożliwiamy dostęp chociaż do części naszych zbiorów.  Kto nie ma jeszcze kodu dostępu, może go uzyskać drogą telefoniczną, dzwoniąc  pod nr tel. 696192047.

Po zarejestrowaniu się na stronie www.libra.ibuk.pl i podaniu kodu PIN można korzystać z 1934 publikacji!  Są wśród nich książki naukowe, popularnonaukowe, literatura piękna, książki dla dzieci i młodzieży, a także literatura faktu, poradniki, przewodniki.

Opisy wszystkich dostępnych e-booków można także znaleźć,  przeszukując online nasz katalog na www.mbpostroleka.pl.  Po wyświetleniu pełnego widoku rekordu szukanej pozycji, można bezpośrednio przejść do tekstu książki  klikając "Informacje o książce". Bliższe informacje można uzyskać pod nr telefonu podanym wyżej.