Miejska Biblioteka Publiczna i i Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki  zapraszają w grudniu  2019:

• 2 grudnia (wtorek), godz. 18.00 – Wieczór autorski PIOTRA GRZYMAŁOWSKIEGO i prezentacja książki pt. Zabawy z urwisami. W saloniku muzycznym wystąpi Przemysław Zera (gitara, wokal).  Wieczór prowadzi dr hab. Karol Samsel (Klub przy Studziennej - Biblioteka, ul. Gomulickiego 13).

• 5 grudnia (czwartek), godz. 18.00 – Chiny – państwo środka. Relacja z podróży Wandy Piersy, wzbogacona prezentacją multimedialną. (MBP, Głowackiego 42).

• 6 grudnia (piątek), godz. 18.00 - KAROL SAMSEL  i jego gość: SŁAWOMIR WERNIKOWSKI i prezentacja Jego książki pt. Passacaglia (Klub przy Studziennej - Biblioteka, ul. Gomulickiego 13).

Projekt: Przystanek Literacki Ostrołęka przy wsparciu finansowym Samorządu Miasta Ostrołęki

• 10 grudnia (wtorek), godz. 17.00 – SUPER KOBIETA czyli spotkanie z BARBARĄ  WRZESIŃSKĄ -  Niezapomnianą Panną Basieńką … Spotkanie prowadzi dziennikarz Marcin Michrowski. (MBP, ul. Głowackiego 42).

• 12 grudnia (czwartek), godz. 10.00-14.00 – konferencja bibliotekarzy miasta i powiatu (MBP).

• 27 grudnia (piątek), godz. 18.15 59 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Temat: Książka Mariusza Szczygła pt. Nie ma (/Klub przy Studziennej – Biblioteka ul. Gomulickiego 13).

zapowiedź

na Wieczór Noworoczny