Wypożyczalnia Główna poleca:

John Virapen - Skutek uboczny śmierć

Oparta na faktach opowieść o koncernach farmaceutycznych, o oszustwach przez nich popełnianych, ujawnia całą procedurę mającą na celu ochronę branży farmaceutycznej, a nie interesów pacjentów.

Dorota Rogowska-Szadkowska  -  Medyczna marihuana-historia hipokryzji

Cudowne lekarstwo czy zwykła szarlataneria? Książka Doroty Rogowskiej-Szadkowskiej to imponujące kompendium na temat medycznych właściwości marihuany. Tych dokładnie zbadanych, lecz także tych, co do których brakuje nam pełnej wiedzy.

Andreas Moritz – Szczepienia pełne kłamstw

Wszyscy byliśmy poddani szczepieniom ochronnym. Teraz to samo większość z nas funduje swoim dzieciom. Czy postępujemy jednak słusznie? Czy wszystkie szczepienia są konieczne? A jeśli część z nich może wręcz zaszkodzić? Na te pytania odpowiada nam autor w swojej budzącej kontrowersje książce.

Gerard E.Mullin – Zadbaj o równowagę mikloflory jelitowej

We wstępie poznajemy historię autora, jego zmagania z odchudzaniem i przykrym doświadczeniem związanym z wizytami u lekarzy. W pierwszych rozdziałach poznasz "tajemnicę utraty wagi", dowiesz się czym jest dysbioza, czyli zaburzenie równowagi flory jelitowej, a także zapoznasz się z siedmioma głównymi przyczynami chorób i otyłości.

Iwan Nieumywakin- Soda oczyszczona na straży zdrowia

W  książce profesora Iwana Nieumywakina mowa o uzdrawiających właściwościach zwykłej sody spożywczej, które wcale nie są tak nieznaczne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka.

Tomasz Matkowski – Biała Mafia

Książka o  lekarzach, którzy sprzeniewierzyli się przysiędze Hipokratesa. Tych, dla których nie jest ważny pacjent, lecz kariera i pieniądze. Tych, którzy tuszują własne, niegodne postępowanie i bronią kolegów, których bronić nie powinni. Znajdują się  tam też porady porady praktyczne, jak się zachować. Na co zwracać uwagę. Jak kompletować informacje o leczeniu. Jak uzyskać odszkodowanie za błędy lekarskie i wiele innych pożytecznych informacji.

Jerzy Zięba – Ukryte terapie. Czego Ci lekarz nie powie

Książka wzbudzająca duże emocje!!!
Autor  podejmuje różne tematy, pisze min. o naturalnych metodach leczenia o zapobieganiu chorobom przewlekłym, o szczepieniach... Swoje teorie popiera badaniami naukowymi. Książka napisana w  sposób zrozumiały i intrygujący już od pierwszej strony.

Lynne Farrow- Jod leczy

Lynne Farrow – wykładowca akademicki i dziennikarka. Przez długie lata zmagała się z licznymi dolegliwościami, takimi jak chroniczne zmęczenie, senność, ból głowy, brak koncentracji, torbiele piersi, otyłość. Pomimo wielu badań, lekarze nie mogli odnaleźć przyczyny jej schorzeń. Wreszcie usłyszała diagnozę – rak piersi. Wtedy postanowiła dotrzeć do bibliotek i archiwów w poszukiwaniu zapomnianych, a może celowo porzuconych metod leczenia.
Lynne Farrow w książce "Jod leczy" przedstawia wieloletnią tradycję stosowania tego zapomnianego pierwiastka w medycynie oraz opisuje historie ludzi, dla których suplementacja jodem stała się początkiem nowego, zdrowszego życia

Dr David Servan- Schreiber – Antyrak. Nowy styl życia

Książka to świetny poradnik dla osób chorych i walczących z nowotworem, jak również dla tych, którzy chcą podjąć świadome kroki w celu przeciwdziałania chorobie nowotworowej. Znaleźć tutaj można wiele przydatnych porad dotyczących stylu życia, zdrowego odżywiania, rozumowania i analizowania własnego „ja”.

Richard Gordon- Dotyk kwantowy. Uzdrawiająca moc dłoni

Dotyk kwantowy to niezwykła metoda uzdrawiania, opracowana i opisana przez autora. Pokazuje on, krok po kroku, jak stosować specjalne techniki oddechowe i koncentrować się na odczuwaniu własnego ciała, by podnieść poziom własnej energii a wtedy wystarczy zaledwie lekki dotyk, by przesłać uzdrawiającą energię drugiej osobie. Metoda ta może być także z powodzeniem stosowana na odległość. Autor przytacza wiele przykładów skuteczności tej metody, dowodząc jednocześnie, że każdy może ją szybko i bez trudu opanować.

Stefania Korżawska- Pospolite ruszenie przeciw nowotworom

Napisana piękną polszczyzną książka - poradnik walki z rakiem ale również życia zgodnego z otaczają nas naturą oraz harmonii ze światem i z samym sobą. Warto przeczytać!!!

Dr Jadwiga Górnicka – Wzmacnianie organizmu

Lektura wprost idealna dla osób, które cenią naturalne metody wzmacniania organizmu. Pasjonaci medycyny niekonwencjonalnej będą zachwyceni. Każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością wyjdzie Wam to na zdrowie.

Antoni Huczyński – Dziarski dziadek. Mój sposób na długowieczność

Szukasz recepty na długie i szczęśliwe życie? Niech książka Antoniego Huczyń-skiego – dziarskiego dziadka, będzie dla Ciebie inspiracją do aktywnego stylu życia. Starość nie musi być trudna. Sam musisz się przekonać!

Dr Pierre Dukan – Recepta na zdrowie doktora Dukana

Skarbnica wiedzy na temat zdrowego jedzenia i bezpiecznego odchudzania.   Precyzyjne wskazówki dietetyczne pomogą Ci skomponować posiłek tak, aby uchronić swój organizm przed niechcianymi chorobami. Gorąco polecam...

Beata Pawlikowska – Największe kłamstwa naszej cywilizacji

Autorka w ciekawy sposób, bez żadnych upiększeń, porusza kwestie dotyczące substancji chemicznych stosowanych w produkcji jedzenia. Otwórz oczy na to, co jesz! Zdrowie jest w Twoich rękach!

Henryk Bieniok – Poradnik naturalnego zapobiegania oraz wspomagania walki z rakiem

Rak to nie wyrok. Można się z niego wyleczyć. Można go również uniknąć.
Polecam, szczególnie tym, którzy zmagają się z chorobą nowotworową.

Margot Hellmiss – Ocet jabłkowy dobry dla zdrowia

Ocet jabłkowy - potężny sprzymierzeniec osób dbających o zdrowie i urodę. Poznaj jego niezwykłe właściwości i zastosowanie w lecznictwie. Książka, którą warto znać.