Biblioteka zaprasza:

6 grudnia (wtorek), godz. 18.00 – Spotkanie z cyklu ULICAMI WSPOMNIEŃ: Plac Bema (dawny Rynek) – serce miasta (Klub przy Studziennej czyli Biblioteka przy
ul. Gomulickiego 13).

15 grudnia (czwartek), godz. 18.00WIECZÓR WIGILIJNY W ARCE. W programie m.in. o dawnych tradycjach wigilijnych na Kurpiach, wspólne śpiewanie kolęd, kiermasz książek pod choinkę, życzenia z opłatkiem (MBP, ul. Głowackiego 42).

17 grudnia (sobota), godz. 10.00– 13.00 - WARSZTATY LITERACKIE prowadzi
dr Karol Samsel  (Klub przy Studziennej czyli Biblioteka przy ul. Gomulickiego 13).

30 grudnia (piątek), godz. 18.15  - Dyskusyjny Klub Książki, którego tematem będzie komedia W. Shakespeare pt. "Poskromienie złośnicy" (Klub przy Studziennej czyli Biblioteka przy ul. Gomulickiego 13).

Zapraszamy do zwiedzania wystawy z okazji 80-lecia MBP pt. „80 lat w służbie lokalnej społeczności” w holu MBP na I piętrze. Wystawa czynna do 31 stycznia 2017 r.