II Konkurs Literacki na wiersz lub esej inspirowany wydarzeniami Festiwalu Literackiego im. Edwarda Kupiszewskiego „KUPISZEWIADA” oraz twórczością literacką Jego gości

Regulamin Konkursu

1.    Konkurs jest adresowany do wszystkich osób, które brały udział w Festiwalu Literackim im. Edwarda Kupiszewskiego „Kupiszewiada”.

2.    Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie jednego wiersza lub eseju.

3.    Tematyka utworu może dotyczyć wydarzeń z Festiwalu , nawiązywać do prezentowanej poezji Jego gości, oraz własnych przemyśleń zainspirowanych tematyką Festiwalu.

4.    Utwory należy nadsyłać w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach do dnia 15 października 2016 roku na adres: Miejska Biblioteka Publiczna  07-400 Ostrołęka, ul. Głowackiego 42 lub  pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  albo bezpośrednio w Sekretariacie Biblioteki (II piętro). Utwór należy zaopatrzyć informacją o autorze: imię, nazwisko, dokładny adres zamieszkania, kontakt telefoniczny, e-mail.

5.    Utwory oceniać będzie Komisja powołana przez organizatorów.

6.    Organizatorzy nie zwracają nadesłanych prac oraz zastrzegają sobie prawo nieodpłatnej publikacji nagrodzonych utworów i ich publiczne udostępnianie.

7.    Wysłanie przez autora wiersza lub eseju na Konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Konkursu.

8.    Autor zgłaszając utwór na Konkurs akceptuje postanowienia regulaminu  Konkursu.

9.    Podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród laureatom nastąpi, podczas Wieczoru w Arce. O terminie laureaci zostaną powiadomieni.

10.    Nagrodzone wiersze zostaną opublikowane w Ostrołęckim Roczniku Literackim „Przydroża” nr 4.

Organizatorzy:  Miejska Biblioteka Publiczna im. Wiktora Gomulickiego, Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki, Redakcja Ostrołęckiego Rocznika Literackiego „Przydroża”.