Wieczory w Arce i Spotkania w Klubie przy Studziennej

2.02 (wtorek), godz. 17.00    SPOTKANIE Z JERZYM KOSTOWSKIM – autorem książki „Przywilej wyboru”. Temat spotkania:  „Jak wybierać, aby żyć twórczo i szczęśliwie?”  (Klub przy Studziennej – Biblioteka ul. Gomulickiego 13).

11.02. (czwartek), godz. 18.00 WIECZÓR W ARCE Z ANNĄ ŚWITAJ (ostrołęczanka, studentka pierwszego roku historii sztuki na Uniwesytecie Jagiellońkim/. W programie Wieczoru prezentacja debiutanckiego tomiku pt. „Ogród ciszy” i otwarcie wystawy  kolaży pt. „Czas Pozostawiony". (MBP ul. Głowackiego 42).

16.02 (wtorek), godz. 18.00 Spotkanie z cyklu „Ulicami wspomnień” – WIRTUALNY SPACER PO OSTROŁĘCKIM PONARWIU I PIASKACH. (Klub przy Studziennej - Biblioteka, ul. Gomulickiego 13).

18.02 (czwartek), godz. 18.00  WIECZÓR W ARCE z Karolem Samselem i prezentacja Jego książki poetyckiej pt. Jonestown .

23.02 (wtorek), godz. 17.30-19.30  Spotkanie drugie z cyklu „LITERACKI ALBUM PAMIĘCI” – Wspomnienie WOJCIECHA JANUSZA WOŹNIAKA (Klub przy Studziennej - Biblioteka, ul. Gomulickiego 13).

25.02 (czwartek), godz. 18.00  WIECZÓR W ARCE z Martyną Walecką: o zdrowym modelu życia i najgłośniejszych światowych bestsellerach książkowych  z dziedziny dietetyki.

26.02. (piątek), godz. 18.15 DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI (Klub przy Studziennej - Biblioteka, ul. Gomulickiego 13)