3 listopada (wtorek),   godz. 18.00 - Klub przy Studziennej zaprasza na spotkanie literackie z WIESŁAWEM JANUSZEM MIKULSKIM i prezentację Jego książki  Poetyckie dzwony. Wiersze wybrane z lat 1992 – 2015  / Biblioteka, ul. Gomulickiego 13.

5 listopada (czwartek), godz. 18,00 – Wieczór w Arce: zaduszkowy koncert muzyczno-literacki dedykowany poetom, którzy odeszli. Podczas Wieczoru usłyszymy piosenki literackie w wykonaniu ADAMA WOŁOSZA i wiersze w interpretacji KAROLA SAMSELA / MBP, ul. Głowackiego 42.

12 listopada (czwartek), godz. 18.00 – Wieczór w Arce z obieżyświatem PIOTREM KOWALCZYKIEM nt. „Kobiety trzech kontynentów” / MBP, ul. Głowackiego 42.

17 listopada (wtorek), godz. 18.00 – Spotkanie z cyklu ULICAMI WSPOMNIEŃ nt. Wirtualny spacer po dawnych osiedlach Wojciechowice i Ostrowy / Klub przy Studziennej - Biblioteka ul. Gomulickiego 13.

19 listopada (czwartek), godz. 18.00 Wieczór w Arce - koncert zespołu ZUPA GRZYBOWA / MBP, ul. Głowackiego 42.

20 listopada (piątek), godz. 18.15 Dyskusyjny Klub Książki - o książce Olgi Tokarczuk pt. „Prawiek i inne czasy” / Klub przy Studziennej – Biblioteka, ul. Gomulickiego 13.

26 listopada (czwartek), godz. 18.00 – Wieczór w Arce z ARKADIUSZEM KRUCZYKIEM i prezentacja książki pt. „Asymetria”. Wieczór prowadzi dr Karol Samsel / MBP, ul. Głowackiego 42.